طراحی وب سایت جذاب

ساخت وبلاگ
چکیده : امروزه سلیقه مردم به گونه ای تغییر کرده است که ترجیح می دهند بیشتر در وب سایت های جذاب و کاربردی... با عنوان : طراحی وب سایت جذاب بخوانید :

امروزه سلیقه مردم به گونه ای تغییر کرده است که ترجیح می دهند بیشتر در وب سایت های جذاب و کاربردی ماندگار باشند، تا وب سایت های با محتوا نامناسب و بی فایده. بنابراین طراحی سایت ها باید به گونه ای باشد که سبب نارضایتی و گیج شدن کاربران نشود. مثلا شما اگر به سایت های حرفه ای دنیا مانند آمازون و ebay نگاه کنید، خواهید دید که این وب سایت ها هم از زیبایی ظاهری خوبی برخوردارند و هم در عین حال که حاوی اطلاعات بسیار زیادی هستند اما از طریق منو های ناوبری مناسب، دسته بندی های دقیق و ایجاد امکان جستجو محصولات توسط کاربران از گیج شدن مشتریان و بازدید کنندگان جلوگیری نموده اند. شاید این سخن بیل گیتس مهم ترین عمال در طراحی سایتی جذاب باشد: 

محتوا پادشاه است.

استفاده از خلاقیت و تجربه در زمینه طراحی سایت یکی از مهم ترین عوامل موفقیت شما برای طراحی وب سایتی جذاب خواهد بود.  اگر در زمینه طراحی سایت از اطلاعات زیادی برخوردار نیستید سعی کنید با افراد حرفه ای و متخص در این زمینه مشورت نمایید و از تجربه و قدرت خلاقیت آن ها در این زمینه بهره ببرید. اما به راستی چه عواملی برای طراحی سایتی جذاب بیشترین تاثیر را دارند؟

ویژگی وب سایت های جذاب

  • استفاده از تصاویر و فایل های بصری جذاب و کاربر پسند
  • برگزاری مسابقات آنلاین
  • ایجاد انجمن و فضای مباحثه کاربران و بازدید کنندگان
  • طراحی رابط کاربری مناسب
  • استفاده از مطالب مرتبط و مربوط به موضوع سایت
  • بهره گیری از طراحان حرفه ای و طراحی دیزاین زیبا
  • استفاده از طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو در طراحی سایت

شرکت نوپرداز مفتخر است با استفاده از کادری با تجربه و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت جذاب و اپلیکیشن های موبایل شما را در این امر یاری نماید. 

طراحی وب سایت جذاب,...
نویسنده : حمیی بازدید : 20 تاريخ : جمعه 20 بهمن 1396 ساعت: 23:46